הקמת חנויות וירטואליות

Salepoint הוא שירות חנויות וירטואליות מבית קיווי תוכנה,  השירות הוקם במטרה לחדור לשוק הישראלי כשחקן מפתח בתחום הקמת החנויות הוירטואליות. השירות מיועד לעסקים  המעוניינים למכור את מוצריהם ברשת בצורה ישירה וללא תיווך של אתרי צד שלישי (כגון eBay או וואלה!שופס וכו'). השירות מאפשר לקצר את זמן ההקמה של החנות למינימום האפשרי על ידי התקנה אוטומטית של חנות וירטואלית .

המערכת בנוייה לעבודה מיידית ומכילה את כלל המרכיבים הנחוצים לניהול חנות מקצועית כגון  סליקת כרטיסי אשראי, משלוחים, הזמנות וכו…  הרכיבים מותאמים במיוחד לשוק הישראלי. למעשה לבעל האתר נשאר רק לעדכן את החנות במוצרים ותוכן . לרשות בעל העסק עומדות מבחר תבניות עיצוב מרשימות המאפשרות להעניק לאתר מראה מושך ועדכני כיאה לחנות וירטואלית מכובדת!

בחברתנו מועסקים מקצועני אינטרנט מהשורה הראשונה בתחומי התיכנות, שיווק, תוכן, גרפיקה ועוד על מנת להעניק לכם את המוצר המתקדם ביותר תמורת המחיר ההוגן והמשתלם ביותר. בנוסף אנו מנהלים מספר חנויות וירטואליות ברשת במתכונת של 'ניהול מלא' ועובדים ישירות מול יבואנים וספקים מתחומים שונים. מהלך זה מאפשר לנו לחוות ולהבין טוב יותר את צרכי בעל האתר גם מהזווית שלו ועל ידי כך לספק שירות שלם ונכון יותר.

משרדי קיווי תוכנה ממוקמים בת"א ליד מגדלי עזריאלי רחוב גרשון 18 ת"א.

הנכם מוזמנים לשלוח לנו כל שאלה או פניה באמצעות טופס יצירת הקשר.